Zdalny dział marketingu

Zdalny dział marketingu to usługa zaprojektowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Zespół “Marketingu małej firmy” to doświadczeni specjaliści. Lata pracy w działach marketingu mniejszych firm, ale też korporacji międzynarodowych, to nasz największy kapitał. Znamy narzędzia marketingowe i strategie. Dla naszych klientów wybieramy działania, które pomogą realizować ich cele.

Co zyskujesz powierzając nam swój marketing?

  • wiedzę i doświadczenie zdobywane latami,
  • narzędzia marketingowe, którymi dysponujemy,
  • znacznie niższe koszty –  niż w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę specjalisty i zapewnienia mu narzędzi pracy,
  • zespół odpowiedzialny za realizację Twoich celów!
zdalny dział marketingu

Jak działamy?

Dla kogo usługa zdalnego działu marketingu?

Ile kosztuje obsługa zdalna?

Przygotowanie oferty obsługi marketingowej rozpoczynamy od rozmowy o celach, jakie chcesz z nami osiągnąć.

To punkt wyjścia do określenia potrzeb i możliwości działania. Pytamy o dostępne budżety na realizację działań promocyjnych i o oczekiwania, jakie masz wobec nas w trakcie współpracy. Na podstawie wszystkich tych informacji przygotowujemy indywidualną ofertę.

Usługa zdalny dział marketingu to propozycja dla tych firm, które nie posiadają działu marketingu we własnych strukturach i nie chcą takiego tworzyć.

Zatrudnienie specjalistów z doświadczeniem w firmie to dziś nie mały koszt, dlatego dostępność zdalnie realizowanych usług marketingowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zakres obsługi, jaki ustalimy na początku, to ramy, w których poruszamy się na co dzień.

Jest to indywidualnie ustalana, stała opłata miesięczna.

Niektórzy klienci współpracują z nami w ramach abonamentu  wynoszącego kilkaset zł miesięcznie, inni powierzają nam rozbudowane, odpowiedzialne tematy i kampanie. Ich opłaty sięgają kilku tysięcy zł miesięcznie.

Czy zawsze trzymamy się sztywno wstępnych ustaleń?

Tak, ale tylko w obszarze, który jest korzystny dla klienta! Co to oznacza?

Zajmujemy się copywritingiem, tworzymy strony www, content marketingowy na strony internetowe i do mediów społecznościowych, a także optymalizujemy treści dla wyszukiwarek (SEO) i prowadzimy kanały social media naszych klientów. Nawet jeśli na początku nie omawialiśmy pewnych działań, ponieważ nie były na tym etapie niezbędne, nie oznacza, że w trakcie współpracy nie możemy zacząć ich realizować. Oczywiście jeśli okażą się potrzebne.

Wszelkie zmiany w sposobie działania będą przez Ciebie akceptowane. Dopiero formalne ustalenia są dla nas podstawą do wprowadzenia zmian w realizowanej strategii.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Na tym etapie inwestujesz tylko swój czas. Zyskujesz szansę na rozwój firmy i realizację marketingowych planów.

Zanim potwierdzisz zgodę zapoznaj się z polityką prywatności