Zdalny dział marketingu

Zdalny dział marketingu to usługa zaprojektowana z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach. Zespół „Marketingu małej firmy” to doświadczeni specjaliści. Lata pracy w działach marketingu mniejszych firm, ale też korporacji międzynarodowych, to nasz największy kapitał. Znamy narzędzia marketingowe i strategie. Dla naszych klientów wybieramy działania, które pomogą realizować ich cele.

Co zyskujesz powierzając nam swój marketing?

  • wiedzę i doświadczenie zdobywane latami,
  • narzędzia marketingowe, którymi dysponujemy,
  • znacznie niższe koszty –  niż w przypadku zatrudnienia na umowę o pracę specjalisty i zapewnienia mu narzędzi pracy,
  • zespół odpowiedzialny za realizację Twoich celów!
zdalny dział marketingu

Jak działamy?

Dla kogo usługa zdalnego działu marketingu?

Ile kosztuje obsługa zdalna?

Przygotowanie oferty obsługi marketingowej rozpoczynamy od rozmowy o celach, jakie chcesz z nami osiągnąć.

To punkt wyjścia do określenia potrzeb i możliwości działania. Pytamy o dostępne budżety na realizację działań promocyjnych i o oczekiwania, jakie masz wobec nas w trakcie współpracy. Na podstawie wszystkich tych informacji przygotowujemy indywidualną ofertę.

Usługa zdalny dział marketingu to propozycja dla tych firm, które nie posiadają działu marketingu we własnych strukturach i nie chcą takiego tworzyć.

Zatrudnienie specjalistów z doświadczeniem w firmie to dziś nie mały koszt, dlatego dostępność zdalnie realizowanych usług marketingowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zakres obsługi, jaki ustalimy na początku, to ramy, w których poruszamy się na co dzień.

Jest to indywidualnie ustalana, stała opłata miesięczna.

Niektórzy klienci współpracują z nami w ramach abonamentu  wynoszącego kilkaset zł miesięcznie, inni powierzają nam rozbudowane, odpowiedzialne tematy i kampanie. Ich opłaty sięgają kilku tysięcy zł miesięcznie.

Czy zawsze trzymamy się wstępnych ustaleń?

Tak, ale podpowiadamy nowe rozwiązania, jeśli są korzystne dla klienta! Co to oznacza?

Zajmujemy się copywritingiem, tworzymy strony www, content marketingowy na strony internetowe i do mediów społecznościowych, a także optymalizujemy treści dla wyszukiwarek (SEO) i prowadzimy kanały social media naszych klientów.

Na początku współpracy nie zawsze omawiamy wszystkie możliwe działania, ponieważ zwykle na tym etapie nie są niezbędne. Nie oznacza to, że w trakcie współpracy nie możemy zacząć realizować nowych pomysłów! Oczywiście jeśli okażą się potrzebne.

Klient sam decyduje, co jest dla niego priorytetem w danym momencie, a my elastycznie dopasowujemy mechanizmy, które pozwalają mu osiągać cele.

Zawsze to Ty akceptujesz zmiany w sposobie działania. Dopiero Twoja zgoda jest dla nas podstawą do wprowadzenia zmian w realizowanej strategii.

Szukasz wsparcia w działaniach marketingowych?

Wypełnij formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Na tym etapie inwestujesz tylko swój czas. Zyskujesz szansę na rozwój firmy i realizację marketingowych planów.

Zanim potwierdzisz zgodę zapoznaj się z polityką prywatności