Strona internetowa WordPress – praktyczne rozwiązanie

Strona internetowa to dziś obowiązkowy element komunikacji firmy z otoczeniem. Nie dlatego, że jej posiadania wymagają jakieś ustawy, czy regulacje.

Własne, dobrze przygotowane miejsce w sieci pozwala pokazać się klientom poszukującym Twoich produktów i usług! Sprawia, że nie jesteś już anonimowy. W dobie powstawania wirtualnych zespołów i działań w trybie home office, widoczność w sieci jest niezbędna do skutecznego prowadzenia działalności biznesowej.

Moja strona powstała w rekordowym tempie, ale absolutnie nie obniżyło to jej jakości. Przez epidemię COVID-19 musiałam szybko wypromować moje usługi w sieci. Zespół Marketingu Małej Firmy nie tylko szybko i sprawnie wykonał przejrzystą, biznesową stronę internetową, która spełnia wszystkie moje wymagania, ale też wsparł mnie w działaniach związanych z jej pozycjonowaniem i pomógł postawić pierwsze kroki w reklamach Google Ads. Z czystym sercem polecam współpracę.

Strony www na systemie WordPress

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które znacząco obniżają koszt posiadania własnej witryny internetowej. Kiedyś trzeba było liczyć się z kwotą kilkudziesięciu tysięcy złotych, dziś jest to znacznie niższa suma. 

Jednym z takich rozwiązań jest ogólnodostępny system WordPress, wykorzystywany przez firmy na całym świecie. 

Jego zaletą jest to, że pozwala korzystać z wielu sprawdzonych narzędzi i gotowych motywów w bardzo rozsądnej cenie.

Jeśli nie masz jeszcze strony internetowej, a chcesz stać się widoczny w internecie, warto rozwiażyć tę opcję. 

Przykłady stron www zrealizowanych przez nasz zespół

Zespół MAAD zrealizował stronę, która pozwala mi na komunikację z osobami poszukującymi pomocy Komornika Sądowego. Ta profesja obwarowana jest specyficznymi uwarunkowaniami - m.in. nie może korzystać z płatnej promocji. W związku z tym strona internetowa musiała być dobrze przygotowana, aby wyświetlać się osobom poszukujących pomocy, bez płatnego wsparcia widoczności. To się udało, co widzę dzięki podpięciu narzędzi analitycznych. Jestem zadowolony z efektu, jak i z ceny, dlatego z pełnym przekonaniem polecam Marketing Małej Firmy jako wykonawcę stron internetowych.

Doświadczenie w realizacji – strona internetowa WordPress

Od wielu lat przygotowujemy dla naszych klientów strony www na systemie WordPress. Jak to robimy?

  1. Nie zlecamy przygotowania stron podwykonawcom – stronę przygotowuje zawsze ktoś z naszego zespołu; jeśli jakieś prace są zlecane na zewnątrz, informujemy o tym klienta.
  2. Klient wie, za co płaci – wie, kiedy jego strona przygotowana jest na gotowym motywie, uzupełnionym unikalnymi treściami. Wie też, że płaci za naszą wiedzę na temat obsługi systemu, marketingu, SEO i za treści, które dla niego tworzymy. Nie zaś za mechanizmy, ponieważ tu wykorzystywane jest gotowe oprogramowanie – dlatego strona internetowa WordPress jest niedroga w  porównaniu z dedykowanymi, specjalnie kodowanymi rozwiązaniami.
  3. Strony posiadają gotowy zestaw praktycznych narzędzi marketingowych – poza samą treścią konfigurujemy zestaw przydatnych narzędzi, które pozwalają obserwować widoczność strony w sieci, zachowanie jej użytkowników, posiadają też wiele innych funkcji. Są to bezpłatne narzędzia, jednak nie zawsze instalowane przez wykonawców stron w podstawowej cenie.
  4. Pakiet wsparcia przez 6 miesięcy – Nasza usługa kończy się przygotowaniem instrukcji obsługi strony internetowej, aby klient mógł zarządzać nią samodzielnie. Po jej przekazaniu przez 6 miesięcy wspieramy, pomagamy, podpowiadamy… we wszystkich kwestiach związanych z obsługą strony. Często podpowiadamy, gdzie dane rozwiązanie znaleźć w naszej instrukcji – to nie dlatego, że nie chcemy pomóc, ale by klient stał się samodzielny.
  5. Jeśli nie chcesz zarządzać treścią na stronie we własnym zakresie, możesz również to zlecić nam. Zapraszamy do współpracy w ramach kompleksowej obsługi marketingowej.
Strona internetowa to kolejny krok w budowaniu mojej obecności w sieci. Marketing Małej Firmy wspiera mnie kompleksowo od pierwszych biznesowych kroków, a strona internetowa była wejściem na kolejny poziom. To co szczególnie mi się podoba, to wiedza, jaką otrzymuję na temat kolejnych narzędzi i ich obsługi! Zespół MMF nie tylko przygotował dla mnie stronę www. Nauczyli mnie też, jak ją obsługiwać i jak optymalizować teksty, by zyskiwać coraz większą widoczność! Szczerze polecam współpracę z tą ekipą na każdym etapie rozwoju Waszego biznesu.

Potrzebujesz strony internetowej?

Chcesz, by twoja strona internetowa WordPress nie tylko ładnie wyglądała, ale też realizowała dla Ciebie konkretne cele? Napisz, a powiemy Ci jak my to robimy.

Zanim potwierdzisz zgodę zapoznaj się z polityką prywatności